Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka

Z ŻYCIA SZKOŁY
NASZA SZKOŁA
ZERÓWKA - GRUPA "SŁONECZKA"
DLA RODZICÓW
KLASY GIMNAZJALNE
WARTO ZAJRZEĆ
Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka

Tu JesteŚMY


pamietajmy !

Zgodnie z art. 2 pkt. 23 Kodeksu Drogowego dzieci poniżej 10 lat mogą samodzielnie poruszać się na rowerze, ale tylko i wyłącznie pod opieką osoby dorosłej. Dziecko do lat dziesięciu kierujące rowerem jest pieszym. Z tego wynika, że nie może poruszać się po jezdni, ale tylko po chodniku, pod opieką osoby dorosłej (Kodeks Drogowy art. 33 pkt. 5).
Dzieci powyżej 10 lat mogą już samodzielnie jeździć rowerem po publicznych drogach. Jedyne wymaganie formalne (poza wiekiem) to posiadanie Karty Rowerowej (Kodeks Drogowy art. 96 pkt. 1).

Absolwenci Naszego Gimnazjum

Każdego roku mury naszej szkoły opuszczają uczniowie klas trzecich, którzy zazwyczaj kontynuują naukę w szkołach średnich. Poniżej wszyscy absolwenci naszego gimnazjum.

Rocznik 2016/2017
 
Klasa IIIa
Klasa IIIb
Adrych Amadeusz Jakub
Bednarz Daniel
Bartoszewicz Kinga
Bukowski Kamil
Bengsch Aleksandra Beata
Ciesielski Dawid Pio
Chałupczak Izabela
Fiszer Magdalena Teresa
Domeracki Krystian Mateusz
Fryda Wiktoria Marianna
Ginter Agnieszka
Garus Kamila
Janikowska Zuzanna
Ginter Adam
Kaźmierczak Anna
Jabłoński Jan Tomasz
Kierszk Michalina Ewa
Kowalik Marta
Klebeko Weronika
Kubicka Dominika Helena
Koneczek Jakub Piotr
Kulikowska Zuzanna
Małek Katarzyna Regina
Langkafel Julia Maria
Milke Kinga Anna
Lewandowski Jakub Daniel
Mrozek Gliszczyńska Julia
Pszczoła Paulina Marta
Musolf Oskar Piotr
Starzyński Piotr
Perlik Natalia
Szulc Julia
Rudnik Kacper
Szulc Klaudia
Schwenzfeier Daria
Szydłowska Wiktoria
Siergiej Dominik Jakub
Walaszczyk Ewelina
Sobota Justyna
Wąsik Martyna
Stoltman Tomasz
Zblewska Zuzanna Helena
Szydłowska Aleksandra
Zimmerling Bartosz
Szymańska Nikola
 
Wirkus Zuzanna
 
Wrona Adrian Michał

Rocznik 2015/2016
 
Klasa IIIa
Klasa IIIb
Bazanowicz Adam
Banaszek Julia Maria
Bednarz Klaudia
Borchardt Kaja
Borzyszkowska Wiktoria Maria
Borowska Aleksandra
Chmarzynska Wiktoria
Brodziak Mateusz Grzegorz
Czok Jacek
Domisz Jakub
Dalmer Jacek Marcin
Chałasiewicz Sebastian Filip
Dzieciątko Anna
Dudek Kinga
Frączyk Katarzyna
Hejmowski Filip Maciej
Friede Mateusz Kacper
Horała Filip Klemens
Ginter Zofia Aleksandra
Jakubowski Daniel Łukasz
Kalisz Kamil
Kowalik Alicja
Kapczyńska Monika Maria
Kozowski Filip
Kolbusz Karolina Weronika
Matejek Kamil Karol
Lemanczyk Monika Maria
Orłowska Dajana
Majer Elżbieta
Orzłowski Oskar
Mejer Piotr
Prusek Sandra
Modrzejewski Paweł
Szmalc Barbara Agnieszka
Myślińska Oliwia
Szyca Sabina
Nenca Małgorzata Monika
Szydłowska Martyna
Szopiński Łukasz Mariusz
Szypryt Nataniel
Szypritt Klaudia
Walus Weronika Agata
Wirkus Robert Mateusz
Wróbel Zuzanna Weronika
Włodarczyk Marlena
Żmuda Trzebiatowski Mateusz Piotr
Wnuk-Lipinski Michał Daniel

Rocznik 2014/2015
     
Klasa IIIa
Klasa IIIb
Klasa IIIc
Bukowska Agata
Blukis Magdalena Beata
Chrapkowska Monika
Ciesielski Dominik Jan
Borzyszkowska Justyna Anna
Daćko Izabela
Czernyk Igor
Dobek Paulina
Dorszyński Jakub Tomasz
Garus Aleksandra
Frączyk Natalia Sylwia
Ginter Grzegorz
Jeżewska Klaudia Alicja
Ginter Dawid Grzegorz
Ginter Krzysztof
Kamińska Alicja
Hinc Roksana
Kubiak Julia
Kapiszka Karol
Jeszka Agata Mirosława
Milewska Joanna
Kujawska Małgorzata Anna
Kunkel Marcin Eugeniusz
Mrozek Gilszczynska Małgorzata
Lemańczyk Szymon
Kupiec Iga Agnieszka
Myszka Joanna
Lewandowska Pamela
Nowacki Dominik
Ochojna Dominika Agnieszka
Maciejewski Szymon Paweł
Ogrodziński Damian Kacpe
Olejnik Mateusz
Marach Daniel
Ossowska Weronika Wiktoria
Pietrzak Roman
Mogilnicki Jakub Dominik
Sielski Patryk
Rożek Katarzyna
Orłowski Szymon
Skwiercz Bartłomiej
Rudnik Jarosław
Schulz Karolina Maria
Soboczyński Krzysztof Piotr
Warsińska Marta Izabela
Stefańska Dominika Barbara
Synak Damian Zenon
Zieliński Wojciech
Stępień Alicja Weronika
Szczepaniuk Rafał
Zimmerling Agnieszka
Szymańska Izabela Maria
Wielgosz Anna Maria
Wielińska Martyna

Rocznik 2013/2014
     
Klasa IIIa
Klasa IIIb
Klasa IIIc
Banaszek Monika Katarzyna
Binka Magdalena Maria
Baryłka Karolina Anna
Buczko Katarzyna Monika
Domisz Alicja
Błaszek Oliwia Maria
Czernyk Damian
Dorawa Dominik Jan
Czechowicz Dominika Paulina
Deutschmann Ksenia
Garbowski Jakub
Daćko Katarzyna Iwona
Ginter Michał Paweł
Garbowski Szymon
Jałowiec Marta Elżbieta
Habułyk Agnieszka Maria
Kasperowicz Rafał
Konik Damian Andrzej
Jakubowska Sandra Anna
Kerber Tomasz
Meyer Monika
Kowalik Filip
Kukliński Kacper
Modrzejewski Piotr Stanisław
Kowalik Paweł
Maciejewska Alicja Barbara
Pawęska Marta
Krauze Dawid Kacper
Mejer Szymon
Philipp Patryk Krzysztof
Lenc Katarzyna
Napiórkowska Magdalena
Rolbiecki Kacper Mikołaj
Michałowska Weronika
Ossowski Kacper Arkadiusz
Sas Natalia
Modrzejewska Dorota
Szałkowska Dominika Anna
Sosnowski Michał
Mrozek Gliszczyński Dominik
Żeromska Alicja
Stępień Aleksandra Iwona
Płaszczewski Mateusz Piotr
Żmuda Trzebiatowska Anna
Stroszain Pamela
Popis Julia Marta
Peta Michał Hubert
Tuzinek Monika Halina
Szmukała Magdalena Anna
 
Warniełło Jakub
Szymańska Natalia
 
Wójcik Maciej
Tomaszewski Daniel
   
Tomaszewski Dawid
   
Wnuk-Lipinska Daria Aldona
   
Nowakowski Damian Dawid
   

Rocznik 2012/2013
     
Klasa IIIa
Klasa IIIb
Klasa IIIc
Bengsch Bartosz
Bukowski Dawid Jakub
Antkowiak Sebastian
Ciesielski Maciej Tomasz
Cieminska Anna Aleksandra
Chrapkowski Kamil Andrzej
Formela Weronika
Frieda Dorota
Chrapkowska Weronika
Gwiżdż Tomasz Paweł
Jeszka Marcin Mirosław
Chrapkowski Marcin Kamil
Haraf Paweł Antoni
Kostusiak Adriana Kinga
Heron Iwona
Kasperowicz Natan
Kozieł Wojciech
Kiedrowski Paweł Rafał
Korczak Daria
Motylewski Jakub
Krawczyk Małgorzata
Kowalik Mariusz Daniel
Mrozek Gliszczyynski Daniel
Kręczkowski Jakub
Michałowski Dawid Mariusz
Musolf Damian Franciszek
Lemanczyk Weronika Barbara
Mikłasz Agata
Orzłowski Daniel
Lenc Tomasz Jan
Ogrodziński Tomasz
Pluto Prondzinski Marek Józef
Majer Andżelina
Sienkiewicz Szymon
Rutkowski Adrian
Małek Joanna
Stanisławska Agata Anna
Rybak Aleksandra
Milewski Adrian
Szymańska Martyna
Rybak Natalia
Myszka Katarzyna
Wróbel Gabriela
Sas Norbert Szymon
Ollick Marcin
Wróbel Szymon Patryk
Starzyńska Joanna Daria
Pazik Damian Sebastian
Zatorski Kamil Mateusz
Szydłowska Agata
Schatlack Klaudia Weronika
Zimmerling Monika
Szatlak Monika
Szreiber Patryk
Wirkus Jolanta Magdalena
Żółtkowska Małgorzata
Szkoła otwarta na współpracę

Jesteśmy szkołą otwartą na współpracę z rodzicami.
W razie potrzeby zawsze służymy radą i pomocą. Cenimy sobie konstruktywne uwagi podnoszące jakość naszej pracy.
Zapraszamy do kontaktów
z wychowawcami, nauczycielami, wicedyrektorami oraz
dyrektorem szkoły
.

nasz patron

Janusz Korczak
ur. 22 lipca 1878
zm. sierpień 1942

Ciekawe Linki
Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Przechlewie
ul. Szkolna 4e, 77-320 Przechlewo, tel.: 59 83 34 325, e-mail: przechlewo.szkola@wp.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone.